Товариство з обмеженою відповідальністю "КРЯЖ"
написати нам мапа сайту на головну фотогалерея Оренда офісних <br>приміщень класу "А" <br>м. Вінниця, <br>вул. Максимовича, 4
Оренда офісних
приміщень класу "А"
м. Вінниця,
вул. Максимовича, 4
Горяча лінія!
+38 (0432) 50-78-15
 

Розташування офісного центру «Кряж»

Офісний центр «Кряж» розташований в безпосередній близькості до однієї з головних магістралей м. Вінниці – вул. Хмельницьке шосе, яка поєднує центр міста (5 хвилин їзди) із Західним автовокзалом (7 хвилин). Саме по цій вулиці в'їжджають в місто на автомобілях з Києва, Хмельницького. Крім того, тут проїжджає велика кількість міського транспорту, який дозволяє добратися з будь-якої точки міста. Розташування в цій зоні декількох банків, адмінбудівлі «Аналог» вже давно асоціює її з бізнес-районом.

Головний фасад будівлі зорієнтований на живописні місця міста – на озеро і молитовний будинок (південний захід вул. Максимовича), лісопарк і Хмельницьке шосе.

Розташування офісного центру «Кряж». Вінниця, Україна.

Вдале місцерозташування, зручні під'їзні шляхи, інформованість про ОЦ «Кряж» потенційних партнерів, оригінальний дизайн, ефективне відкрите планування, сучасні системи телекомунікації, європейські комфортні меблі забезпечать найкращі умови для розвитку Вашого бізнесу.

Запрошуємо до співпраці осіб, зацікавлених в оренді офісних приміщень.

Розташування центру Інженерні системи Плани поверхів

Фотогалерея

Фото, галерея офісного центру Кряж. Вінниця, Україна.


Лічильники


 
© 2014 Кряж. Вінниця, Україна.
Разработано в METASTUDIO