Товариство з обмеженою відповідальністю "КРЯЖ"
написати нам мапа сайту на головну фотогалерея Оренда офісних <br>приміщень класу "А" <br>м. Вінниця, <br>вул. Максимовича, 4
Оренда офісних
приміщень класу "А"
м. Вінниця,
вул. Максимовича, 4
Горяча лінія!
+38 (0432) 50-78-15
 

Плани поверхів офісного центру «Кряж» 

Будівля ОЦ «Кряж» має 7 поверхів із паркінгом в цокольному поверсі, побудована у вигляді складної геометричної конструкції, яку умовно можна розділити на дві майже рівноцінних за площею частини, - північне і південне крила.

Південне (еліптичної форми) крило має в центрі сходи-атріум, навколо яких розміщені офісні приміщення.

У північному (багатокутної форми) крилі, об'єднаним з південним крилом ліфтово-сходовим вузлом, знаходяться офісні приміщення.

Конструктивно будівля є монолітно-каркасною з навісними вентилюємими і світлопрозорими фасадами.

Плани поверхів офісного центру «Кряж». Вінниця, Україна.Головний вхід офісного центру веде у просторий центральний вестибюль зі сходами-атріумом, які проходять через всі поверхи і ведуть в зимовий сад, розташований на 6-му поверсі. У вестибюлі здійснюється функція контролю, розміщений гардероб, конференц-зал на 120 місць, буфет на 16 посадочних місць. З'єднання поверхів, окрім вказаних вище сходів, здійснюється сучасним ліфтом (на 12 пасажирів) і двома сходовими клітками.

На всіх поверхах навколо центрального ядра-атріума знаходяться кільцеві галереї-коридори і холи, які ведуть до приміщень різного призначення. Радіально по відношенню до центру атріуму розміщені офісні приміщення.
Таке планування дає можливість чітко орієнтуватися в приміщеннях офісного центру відвідувачам і працівникам, легко потрапити в необхідний офіс.

На другому-п'ятому поверхах розміщені офісні приміщення.

На шостому - зимовий сад, з якого, крізь сферичний скляний дах і з оглядових майданчиків на крівлі, відкривається чудовий вигляд на навколишню забудову і ландшафт. Крім того, на 6-му поверсі розміщені приміщення для оздоровлення, релаксації і відпочинку.

На сьомому поверсі планується розмістити елітний більярдний клуб, інженерні системи опалювання (дахова котельня BUDERUS) і кондиціонування (DAIKIN).

У цокольному поверсі – паркінг на 20 автомобілів, що охороняється, до якого веде зручний пандус з вулиці Максимовича. Цокольний поверх з'єднується з верхніми поверхами ліфтом і сходами.

  • Поверховість будівлі – 7 поверхів.
  • Загальна площа будівлі - 5285,8 м2.
  • Площа офісних приміщень - 1833,7 м2.
  • Площа забудови - 1026,6 м2.

Розташування центру Інженерні системи Плани поверхів

Фотогалерея

Фото, галерея офісного центру Кряж. Вінниця, Україна.


Про компанію

Кряж. Вінниця, Україна.


Контакти

ПП Кряж. 21036, Україна, м. Вінниця, вул. Максимовича, 4.


Лічильники


 
© 2014 Кряж. Вінниця, Україна.
Разработано в METASTUDIO