Товариство з обмеженою відповідальністю "КРЯЖ"
написати нам мапа сайту на головну фотогалерея Оренда офісних <br>приміщень класу "А" <br>м. Вінниця, <br>вул. Максимовича, 4
Оренда офісних
приміщень класу "А"
м. Вінниця,
вул. Максимовича, 4
Горяча лінія!
+38 (0432) 50-78-15
 

Інженерні системи офісного центру «Кряж»

Інженерні системи офісного центру «Кряж». Вінниця, Україна.Офісний центр «Кряж» укомплектований комплексними системами приточно-витяжної вентиляції з механічною подачею повітря, центрального кондиціонування DAIKIN (холод/тепло), сучасною автоматичною системою протипожежної безпеки і відеоспостереження, питного водопостачання.

У будівлі функціонує сучасний високошвидкісний ліфт (виробник – «Тіссен-круп» (Німеччина)) на 12 чоловік, що сполучає усі поверхи і підземний паркінг.

Теплопостачання центру здійснюється за допомогою власної автономної дахової котельні (на 7-му поверсі), оснащеної газовими конденсаційними казанами BUDERUS (Німеччина).

Встановлена система електропостачання з багаторівневим захистом.

Використані інженерні системи в ОЦ «Кряж» відповідають вимогам до «А»-класного офісного центру, згідно з класифікацією бізнес-центрів (розробленою компанією «Becar. Commercial Property» для НП «Гільдія Керівників і Девелоперів комерційної і промислової нерухомості» (ГКД)).

Розташування центру Інженерні системи Плани поверхів

Фотогалерея

Фото, галерея офісного центру Кряж. Вінниця, Україна.


Лічильники


 
© 2014 Кряж. Вінниця, Україна.
Разработано в METASTUDIO