Товариство з обмеженою відповідальністю "КРЯЖ"
написати нам мапа сайту на головну фотогалерея Оренда офісних <br>приміщень класу "А" <br>м. Вінниця, <br>вул. Максимовича, 4
Оренда офісних
приміщень класу "А"
м. Вінниця,
вул. Максимовича, 4
Горяча лінія!
+38 (0432) 50-78-15
 

Офісний центр «Кряж»

Офісний центр «Кряж» - це новий бізнес-центр в м. Вінниці європейського рівня, побудований з використанням сучасних матеріалів, систем інженерного устаткування, телекомунікацій, управління будівлею і безпеки доступу в будівлю, високоякісної обробки; спроектований як офісний комплекс з відкритим плануванням; має хороше розміщення, зручні під'їзні шляхи і достатню кількість підземних паркувальних місць, завдяки чому, він - єдиний офісний центр в м. Вінниці, який відповідає «А»-классу (згідно із класифікацією офісних центрів в Україні).

Сучасне і оригінальне архітектурне рішення, вдале поєднання застосованих оздоблювальних фасадних матеріалів, великі площі засклення виділяють центр серед інших адмінбудівель, тим самим роблячи його прикрасою міста.

Офісний центр «Кряж». Вінниця, Україна.Будівля офісного центру складається з 7 поверхів, має складну геометричну форму, що складається з двох частин, - південної (еліптичної форми) і північної (багатокутної форми).

Конструктивно будівля є монолітно-каркасною з навісними вентильованими і світлопрозорими фасадами, які забезпечують ідеально рівні поверхні стін і є ознаками якості, надійності, комфорту і респектабельності.

Вдале планування усередині офісного центру дає можливість легко орієнтуватися відвідувачам і працівникам у ньому, швидко потрапити в необхідне приміщення.

Всі офіси облаштовані високоякісними, оригінальними і комфортними меблями провідних європейських компаній-виробників VITRA і MIXT.

Офісний центр «Кряж» побудований з урахуванням вимог сучасних орендарів. Окрім місткого конференц-залу на 120 посадочних місць і кафе-бару (на 1-му поверсі), висококласних офісів (на 2 - 5-му поверхах), передбачені зони відпочинку, оздоровлення, релаксації: зимовий сад, фітнес-зал, приміщення для проведення фуршетів (на 6-му поверсі).

Бізнес-центр «Кряж» - місце, де є всі комфортні умови не тільки для плідної праці, але і для відпочинку, відновлення сил.

  • Загальна площа будівлі складає 5285,8 м2.
  • Площа офісних приміщень - 1833,7 м2.
  • Площа забудови - 1026,6 м2.
  • Офісний центр здан в експлуатацію у 2010 році.

ТОВ «Кряж» пропонує в оренду висококласні офісні приміщення.

Розташування центру Інженерні системи Плани поверхів

Плани поверхів

Плани поверхів офісного центру «Кряж». Вінниця, Україна.


Лічильники


 
© 2014 Кряж. Вінниця, Україна.
Разработано в METASTUDIO