Товариство з обмеженою відповідальністю "КРЯЖ"
написати нам мапа сайту на головну фотогалерея Оренда офісних <br>приміщень класу "А" <br>м. Вінниця, <br>вул. Максимовича, 4
Оренда офісних
приміщень класу "А"
м. Вінниця,
вул. Максимовича, 4
Горяча лінія!
+38 (0432) 50-78-15
 

Плани поверхів офісного центру «Кряж» 

Будівля ОЦ «Кряж» має 7 поверхів із паркінгом в цокольному поверсі, побудована у вигляді складної геометричної конструкції, яку умовно можна розділити на дві майже рівноцінних за площею частини, - північне і південне крила.

Південне (еліптичної форми) крило має в центрі сходи-атріум, навколо яких розміщені офісні приміщення.

У північному (багатокутної форми) крилі, об'єднаним з південним крилом ліфтово-сходовим вузлом, знаходяться офісні приміщення.

Конструктивно будівля є монолітно-каркасною з навісними вентилюємими і світлопрозорими фасадами.

Плани поверхів офісного центру «Кряж». Вінниця, Україна.Головний вхід офісного центру веде у просторий центральний вестибюль зі сходами-атріумом, які проходять через всі поверхи і ведуть в зимовий сад, розташований на 6-му поверсі. У вестибюлі здійснюється функція контролю, розміщений гардероб, конференц-зал на 120 місць, буфет на 16 посадочних місць. З'єднання поверхів, окрім вказаних вище сходів, здійснюється сучасним ліфтом (на 12 пасажирів) і двома сходовими клітками.

На всіх поверхах навколо центрального ядра-атріума знаходяться кільцеві галереї-коридори і холи, які ведуть до приміщень різного призначення. Радіально по відношенню до центру атріуму розміщені офісні приміщення.
Таке планування дає можливість чітко орієнтуватися в приміщеннях офісного центру відвідувачам і працівникам, легко потрапити в необхідний офіс.

На другому-п'ятому поверхах розміщені офісні приміщення.

На шостому - зимовий сад, з якого, крізь сферичний скляний дах і з оглядових майданчиків на крівлі, відкривається чудовий вигляд на навколишню забудову і ландшафт. Крім того, на 6-му поверсі розміщені приміщення для оздоровлення, релаксації і відпочинку.

На сьомому поверсі планується розмістити елітний більярдний клуб, інженерні системи опалювання (дахова котельня BUDERUS) і кондиціонування (DAIKIN).

У цокольному поверсі – паркінг на 20 автомобілів, що охороняється, до якого веде зручний пандус з вулиці Максимовича. Цокольний поверх з'єднується з верхніми поверхами ліфтом і сходами.

  • Поверховість будівлі – 7 поверхів.
  • Загальна площа будівлі - 5285,8 м2.
  • Площа офісних приміщень - 1833,7 м2.
  • Площа забудови - 1026,6 м2.

Розташування центру Інженерні системи Плани поверхів

Фотогалерея

Фото, галерея офісного центру Кряж. Вінниця, Україна.


Про компанію

Кряж. Вінниця, Україна.


Контакти

ПП Кряж. 21036, Україна, м. Вінниця, вул. Максимовича, 4.


Лічильники

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов


 
© 2014 Кряж. Вінниця, Україна.
Разработано в METASTUDIO